*Floricienta*

Ovaj forum prati priču djevojke koja je vjerovala u vile i prinčeve,to je priča o djevojci koja je pronašla svog princa na bijelom konju,to je priča o Florenciji!!!!Vaš Admin team

HomePortalKako koristiti ovaj Forum?TražiLista članovaGrupe korisnikaRegistracijaLogin

Share | 

kada bi vas prevario/la decko ili cura...

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
lea
Moderatorica
Moderatorica

Female Broj komentara : 84
Mjesto : pusto ostrvo
Registration date : 2008-05-12

KomentarNaslov komentara: kada bi vas prevario/la decko ili cura...   Tue Jul 08, 2008 1:56 pm

sta bi ste vi uradili????
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
euge_princessa
Delfina te pokusava otjerati
Delfina te pokusava otjerati

Female Broj komentara : 223
Mjesto : Con Tommy en Buenos Aires
Registration date : 2008-06-29

KomentarNaslov komentara: Re: kada bi vas prevario/la decko ili cura...   Tue Jul 22, 2008 6:34 pm

polomila mu i noge i ruke hihi
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://princessas.forumotion.com
Fede's girlfriend

Broj komentara : 6
Registration date : 2008-08-19

KomentarNaslov komentara: Re: kada bi vas prevario/la decko ili cura...   Mon Sep 01, 2008 3:35 pm

Joj,ne znam.Ja ga toooooooooooolikoooooo volim da mu nebih polomila nista i ja bih mu oprostila ali nikada vise nebi smo bili zajedno! Meni se to jednom desilo,ali meni se on nije ni svidjao,bila sam sa njim tek onako.I on sa ljubio sa mojom drugaricom iz razreda...Ali ja sam to skontala i pravila se luda.A onda mu se nisam javljala 10 dana..Kasnije na jednoj zurci se pojavio najlepsi decko na svetu,moj princ.Ja i on smo se gledali,kao u seriji...Kasnije kad smo se upoznali,muvali,a onda je DOSLA MACA NA VRATANCA!Moj bivsi je dosao,napravio scenu i ja sam mu rekla "Pa ja ne znam da smo mi zajedno,zar ti nisi sa Majom?Nemas razloga da mi pravis scenu! ".Moj bivsi decko je pokusao da me dobije,ali kad je shvatio da ja nisam zaljubljena u njega i da imam novog decka(princa sa kojim sam jos uvek)vise nije hteo da mi se obrati.A i drugovi su ga zezali.. Poenta price ja u tome da devojke ne smeju burno i odmah da reaguju,vec da smisle plan i da ga se drze..Jer na kraju ce te vi njega da namagarcite.Kapito??? Laughing
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: kada bi vas prevario/la decko ili cura...   Thu Sep 25, 2008 4:38 pm

joj,recimo da vise nikad s njim ne bi progovorila,nikad ga vise ne bi pogledala,nikad mu ne bi oprostila,nikad se vise ne bi zabavljala s njim,recimo sve aktivnosti koje bi inace imali,nikada vise
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: kada bi vas prevario/la decko ili cura...   

Na vrh Go down

kada bi vas prevario/la decko ili cura...
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Nove uniforme i preustroj u JNA
» ŠLEMOVI JNA
» Pčelarstvo
» Sećanje na prvi dan u JNA
» Međusobno obraćanje vojnika, podoficira i oficira u JNA, PS OS SFRJ